Pricing re-structure from 1st July 2015

Please have a look on the pricing page on the website, single lesson prices will go up from the 1st of July but you can now buy 5 or 10 lesson packs. A 5 lesson pack works out to 73,- per lesson and a 10 lessons pack works out to 71.50 per lesson. Lessons are now either cash on the day or in lesson packs, no more monthly invoices or pay into the account after the lesson.

This entry was posted in News. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *